Greenlee - Gatenpons - 50601741
Brutoprijs
1.766,70
Greenlee - Gatenpons - 50601741
Ons artikelnummer
1161415
Artikelnummer fabrikant
400041156
Type nummer
50601741
EAN-code
783310601746
Gatvorm
Vierkant
Gatdiameter
Overig
Gatdiameter
30.2 mm
Gatbreedte
92 mm
Gathoogte
92 mm
Productomschrijving
400041156 GATENPONS VIER.92x92
Pons vierkant 92,0 mm x 92,0 mm U 60174
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1161415 |
| Artikelnummer fabrikant | 400041156 |
| EAN-code | 783310601746 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Vierkant compleet |
| Type nummer | 50601741 |
| Omschrijving | Pons vierk 92,0mm x 92,0mm U 60174 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Vierkant |
| Gatdiameter | Overig |
| Gatdiameter | 30.2 mm |
| Gatbreedte | 92 mm |
| Gathoogte | 92 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,758 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,23 x 0,125 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.766,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st