Greenlee - Gatenpons - 50610076
Brutoprijs
307,36
Greenlee - Gatenpons - 50610076
Ons artikelnummer
1148270
Artikelnummer fabrikant
400041121
Type nummer
50610076
EAN-code
783310610076
Gatvorm
Vierkant
Gatdiameter
Overig
Gatdiameter
12.7 mm
Gatbreedte
19.1 mm
Gathoogte
19.1 mm
Productomschrijving
400041121 PONS 19,1 x 19,1 MM 60007
Pons vierkant 19,1 mm x 19,1 mm S 61007
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148270 |
| Artikelnummer fabrikant | 400041121 |
| EAN-code | 783310610076 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Vierkant compleet |
| Type nummer | 50610076 |
| Omschrijving | Pons vierk 19,1mm x 19,1mm S 61007 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Vierkant |
| Gatdiameter | Overig |
| Gatdiameter | 12.7 mm |
| Gatbreedte | 19.1 mm |
| Gathoogte | 19.1 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,651 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,145 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 307,36 per 1 st |
Artikel bevat 1 st