Greenlee - Trekbout voor gatenpons - 50601180
Ons artikelnummer
1022191
Artikelnummer fabrikant
400039191
Type nummer
50601180
EAN-code
783310601180
Te bewerken materiaal
Staal
Geschikt voor
Vormgatenpons
Bedieningstype
Hydraulisch
Draadmaat aan de stempel
0 mm
Draadmaat bedieningszijde
0 mm
Productomschrijving
60118 TREKBOUT U 28,6MM
Bout U 28,6 mm tbv speciale pons 60118
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1022191 |
| Artikelnummer fabrikant | 400039191 |
| EAN-code | 783310601180 |
| Artikelklasse (ETIM) | Trekbout voor gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Trekbout hydraulisch U |
| Type nummer | 50601180 |
| Omschrijving | Bout U 28,6mm tbv spec. pons 60118 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Geschikt voor | Vormgatenpons |
| Bedieningstype | Hydraulisch |
| Draadmaat aan de stempel | 0 mm |
| Draadmaat bedieningszijde | 0 mm |
| Lengte | 171 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,509 kg |
| Afmeting verpakking | 4,2 x 23 x 5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 147,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st