Hager - Antennecontactdoos - 9451905
Ons artikelnummer
2294704
Artikelnummer fabrikant
9451905
Type nummer
9451905
EAN-code
4011334146964
Aantal outputs
1
Model
Rijgdoos
Geschikt voor kabelmodem
Ja
Voeding op afstand mogelijk
Ja
Met afdekking
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
9451905 ANTENNEVERBINDINGSDOOS SAT INTEGRO BASIS ELEMENTEN ZWART, MAT
AntenneWCD SAT, berker Integro, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2294704 |
| Artikelnummer fabrikant | 9451905 |
| EAN-code | 4011334146964 |
| Artikelklasse (ETIM) | Antennecontactdoos |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 9451905 |
| Omschrijving | AntenneWCD SAT, berker Integro, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal outputs | 1 |
| Model | Rijgdoos |
| Geschikt voor kabelmodem | Ja |
| Voeding op afstand mogelijk | Ja |
| Met afdekking | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Centraalplaat |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9011 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 27 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Uitvoering wandcontactdoos | Satelliet |
| DAB+ | Nee |
| Afschermingsefficientieklasse | Klasse A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 KG |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,135 x 0,205 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st