Hager - Binnenhoekstuk plintgoot - SL200554D4
Ons artikelnummer
1175580
Artikelnummer fabrikant
SL200554D4
Type nummer
SL200554D4
EAN-code
4012740894142
Hoogte
55 mm
Diepte
20 mm
Dichtingslip deksel
Geen
Materiaal
Kunststof
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
SL200554D4 SL BINNENHOEK 55MM SL BINNENHOEK H55MM KERSEN
SL, binnenhoek voor goot 55 mm hoog, kersen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175580 |
| Artikelnummer fabrikant | SL200554D4 |
| EAN-code | 4012740894142 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenhoekstuk plintgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | SL200554D4 |
| Omschrijving | SL, binnenhoek voor goot 55 mm hoog, kersen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Dichtingslip deksel | Geen |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Bruin |
| RAL-nummer | 0 |
| Decor | Kersenboom |
| Model | Kapvormdeel |
| Hoek | 83 - 135 ° |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK07 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,024 KG |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,07 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st