Hager - Bodemplaat schakelmateriaal - 1055
Ons artikelnummer
2290045
Artikelnummer fabrikant
1055
Type nummer
1055
EAN-code
4011334003687
Model
3-voudig
Montagerichting
Horizontaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Duroplast
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
1055 BODEMPLAAT, BRANDWEREND OPBOUW WIT
Bodemplaat voor 3-v WCD, zelfdovend, opbouwserie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2290045 |
| Artikelnummer fabrikant | 1055 |
| EAN-code | 4011334003687 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodemplaat schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 1055 |
| Omschrijving | Bodemplaat voor 3-v WCD, zelfdovend, opbouwserie |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 3-voudig |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor leidingkanaal | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 145.2 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 59.2 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 1.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,251 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,12 x 0,17 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st