Hager - Buitenhoekstuk wandgoot - BR651003H9011
Ons artikelnummer
4127991
Artikelnummer fabrikant
BR651003H9011
Type nummer
BR651003H9011
EAN-code
4012740980012
Diepte
68 mm
Breedte
100 mm
Symmetrisch
Ja
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Overig
Productomschrijving
BR651003H9011 BR65 BUITENHOEK 65X100 MM, VARIABEL, HALOGEENVRIJ, ZWART
BR65 buitenhoek 68x100 mm, variabel, halogeenvrij, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127991 |
| Artikelnummer fabrikant | BR651003H9011 |
| EAN-code | 4012740980012 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buitenhoekstuk wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR651003H9011 |
| Omschrijving | BR65 buitenhoek 68x100 mm, variabel, halogeenvrij, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Symmetrisch | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Bodemperforatie | Nee |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,115 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,07 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st