Hager - Buitenhoekstuk wandgoot - BR652103H7035
Ons artikelnummer
3086407
Artikelnummer fabrikant
BR652103H7035
Type nummer
BR652103H7035
EAN-code
4012740991209
Diepte
68 mm
Aantal deksels
1
Dekselbreedte 1
80 mm
Breedte
210 mm
Dekselbreedte 2
0 mm
Productomschrijving
BR652103H7035 BR65 buitenhoek 65x210 mm, variabel, halogeenvrij, lichtgrijs
BR65 buitenhoek 68x210 mm, variabel, halogeenvrij, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086407 |
| Artikelnummer fabrikant | BR652103H7035 |
| EAN-code | 4012740991209 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buitenhoekstuk wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR652103H7035 |
| Omschrijving | BR65 buitenhoek 65x210 mm, variabel, halogeenvrij, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Aantal deksels | 1 |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Dekselbreedte 2 | 0 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Symmetrisch | Ja |
| Model | Kapvormdeel |
| Hoek | 85 - 95 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Bevestiging deksel | Buitenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,187 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,07 x 0,22 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 54,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st