Hager - D-zekering - LE27F16
Ons artikelnummer
1194084
Artikelnummer fabrikant
LE27F16
Type nummer
LE27F16
EAN-code
3250614133107
DIN-grootte
DII
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. (meet)spanning
500 V
Kleurcode
Grijs
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gG
Productomschrijving
LE27F16 ZEKERING 16AMP DT II
Zekering D II-16 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1194084 |
| Artikelnummer fabrikant | LE27F16 |
| EAN-code | 3250614133107 |
| Artikelklasse (ETIM) | D-zekering |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | LE27F16 |
| Omschrijving | Zekering D II-16 A |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| DIN-grootte | DII |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Kleurcode | Grijs |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Uitschakelkarakteristiek | Snel (F) |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 500 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,15 KG |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,052 x 0,132 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,78 per 1 st |
Artikel bevat 1 st