Hager - Datacom contactdoos (twisted pair) - G3155
Ons artikelnummer
1600913
Artikelnummer fabrikant
G3155
Type nummer
G3155
EAN-code
4012740212472
Opbouw (stucwerk)
Ja
Wandgootinbouw
Ja
Vloerdoos/vloermontage
Nee
Bevestigingswijze
Schroeven
Connectortype
RJ45 8(8)
Productomschrijving
G3155 DATA-AANSLUITING 2X RJ45 8/8 CAT.6A UTP
Data-aansluiting 2x RJ45 8/8 Cat.6a UTP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1600913 |
| Artikelnummer fabrikant | G3155 |
| EAN-code | 4012740212472 |
| Artikelklasse (ETIM) | Datacom contactdoos (twisted pair) |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | G3155 |
| Omschrijving | Data-aansluiting 2x RJ45 8/8 Cat.6a UTP |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Incl. connectoren | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Categorie | 6 |
| Kleur | Overig |
| Aansluitwijze | Insnij/IDC |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Afgeschermde behuizing | Ja |
| Separate aardingsaansluiting | Ja |
| Centraalplaat | Nee |
| Afdekraam | Nee |
| Met tekstveld | Nee |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Montagewijze afscherming | Clip |
| Uitvoerrichting | Schuin |
| Met stofbescherming | Nee |
| Afsluitweerstand | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Samenstelling | Basiselement |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,068 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,13 x 0,18 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st