Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BR08027035
Ons artikelnummer
3086290
Artikelnummer fabrikant
BR08027035
Type nummer
BR08027035
EAN-code
4012740823807
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Binnenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
BR08027035 BR65 deksel 80 mm pvc, lichtgrijs
BR65 deksel 80 mm pvc, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086290 |
| Artikelnummer fabrikant | BR08027035 |
| EAN-code | 4012740823807 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR08027035 |
| Omschrijving | BR65 deksel 80 mm pvc, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,19 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,80 per 1 st |
Artikel bevat 2 m