Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BR08029016
Ons artikelnummer
3086292
Artikelnummer fabrikant
BR08029016
Type nummer
BR08029016
EAN-code
4012740013765
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Binnenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
BR08029016 BR65 deksel 80 mm pvc, verkeerswit
BR65/BRN65 deksel 80mm pvc, verkeerswit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086292 |
| Artikelnummer fabrikant | BR08029016 |
| EAN-code | 4012740013765 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR08029016 |
| Omschrijving | BR65/BRN65 deksel 80mm pvc, verkeerswit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,428 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,19 x 2,04 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,80 per 1 st |
Artikel bevat 2 m