Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BRA0802ELN
Ons artikelnummer
2295112
Artikelnummer fabrikant
BRA0802ELN
Type nummer
BRA0802ELN
EAN-code
4012740834223
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Binnenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Aluminium
Productomschrijving
BRA0802ELN BRA, DEKSEL 80 MM, NATUURGEËLOXEERD
BRA, deksel 80 mm, natuurgeëloxeerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295112 |
| Artikelnummer fabrikant | BRA0802ELN |
| EAN-code | 4012740834223 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRA0802ELN |
| Omschrijving | BRA, deksel 80 mm, natuurgeëloxeerd |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,62 KG |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,18 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 64,20 per 1 st |
Artikel bevat 2 m