Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BRH08029016
Ons artikelnummer
4128009
Artikelnummer fabrikant
BRH08029016
Type nummer
BRH08029016
EAN-code
4012740007207
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Binnenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
BRH08029016 BRH65 DEKSEL 80 MM HALOGEENVRIJ, 2 M, VERKEERSWIT
BRH65 deksel 80 mm halogeenvrij, 2 m, verkeerswit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4128009 |
| Artikelnummer fabrikant | BRH08029016 |
| EAN-code | 4012740007207 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRH08029016 |
| Omschrijving | BRH65 deksel 80 mm halogeenvrij, 2 m, verkeerswit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 2 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,24 KG |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,18 x 2,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,30 per 1 m |
Artikel bevat 1 m