Hager - Deksel wandgoot/aansluitzuil - BRS08027035
Ons artikelnummer
2295269
Artikelnummer fabrikant
BRS08027035
Type nummer
BRS08027035
EAN-code
4012740216203
Lengte
2000 mm
Model
Glad
Bevestiging deksel
Buitenliggend
Breedte
80 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS08027035 BRS DEKSEL 80 MM (LENGTE 2M), GRIJS
BRS, deksel 80 mm, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295269 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS08027035 |
| EAN-code | 4012740216203 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel wandgoot/aansluitzuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS08027035 |
| Omschrijving | BRS, deksel 80 mm, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lengte | 2000 mm |
| Model | Glad |
| Bevestiging deksel | Buitenliggend |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Montage van deksel | Opklembaar (snap) |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 23,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,18 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,40 per 1 st |
Artikel bevat 2 m