Hager - Doos voor montage in wand/plafond - 91912
Ons artikelnummer
2294209
Artikelnummer fabrikant
91912
Type nummer
91912
EAN-code
4011334053910
Montagewijze
Holle wand
Vorm
Rechthoekig
Bouwvorm
Inbouwdoos (apparaatdoos)
Model
Dubbel
Uitgerust met
Geen
Productomschrijving
91912 AANRAAKBEVEILIGINGSDOOS VOOR 2-VOUDIG, H ORIZONTAAL, DIEP INTEGRO BASI
Aanraakveilige doos 2-voudig horizontaal, diep met trekontlasting Integro, grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2294209 |
| Artikelnummer fabrikant | 91912 |
| EAN-code | 4011334053910 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage in wand/plafond |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 91912 |
| Omschrijving | Doos met aanraakWachter voor horizontale montage, 2-voudig, grijs, Int |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Holle wand |
| Vorm | Rechthoekig |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Model | Dubbel |
| Uitgerust met | Geen |
| Breedte | 48 mm |
| Diameter | 46 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Inwendige diepte | 46 mm |
| Voor aantal inbouwsokkels | 2 |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Met schroeven | Nee |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Geschikt voor kabeldiameter | 12 - 12 mm |
| Buisvergrendeling | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Aantal invoeren | 4 |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Deksel | Geen |
| Dekselbevestiging | Niet van toepassing |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Luchtdicht | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aantal polen klem | 0 |
| Klem met vaste positie | Nee |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Spruit | Geen |
| Met nagelstrip | Nee |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Diepte | 46 - 46 mm |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,875 KG |
| Afmeting verpakking | 0,227 x 0,29 x 0,39 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,22 per 1 st |
Artikel bevat 1 st