Hager - Drukcontact - 936712528
Ons artikelnummer
2294288
Artikelnummer fabrikant
936712528
Type nummer
936712528
EAN-code
4011334286073
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Model
Enkel drukcontact
Bedieningswijze
Wip
Contacten
1 maakcontact
Terugmeldcontact
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
936712528 WIPIMPULSDRUKKER INTEGRO FLOW/PURE CHROO M, GEGALVANISEERD
Imp.dr. maakcontact, berker Integro, chroom mat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2294288 |
| Artikelnummer fabrikant | 936712528 |
| EAN-code | 4011334286073 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukcontact |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 936712528 |
| Omschrijving | Wipimpulsdrukker, chroom, mat, Integro |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Model | Enkel drukcontact |
| Bedieningswijze | Wip |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Opdruk | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 25 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Met lichtbron | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 13 mm |
| Contactloze uitvoering | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Werkingsprincipe | Elektromechanisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,35 KG |
| Afmeting verpakking | 0,065 x 0,14 x 0,205 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st