Hager - Eindschot leidingkanaal - LF2002069016
Ons artikelnummer
4194097
Artikelnummer fabrikant
LF2002069016
Type nummer
LF2002069016
EAN-code
4012740011709
Hoogte
20 mm
Model
Links/rechts
Materiaal
Kunststof
Breedte
19 mm
Materiaalkwaliteit
Acrylnitril butadien styrol (ABS)
Productomschrijving
LF2002069016 LF, EINDPLAAT VOO
LF, eindplaat voor goot 20x20 mm, verkeerswit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4194097 |
| Artikelnummer fabrikant | LF2002069016 |
| EAN-code | 4012740011709 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindschot leidingkanaal |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | LF2002069016 |
| Omschrijving | LF, eindplaat voor goot 20x20 mm, verkeerswit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 20 mm |
| Model | Links/rechts |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 19 mm |
| Materiaalkwaliteit | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,06 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st