Hager - Flensplaat wandgoot - BR130WK9016
Ons artikelnummer
3086301
Artikelnummer fabrikant
BR130WK9016
Type nummer
BR130WK9016
EAN-code
4012740988926
Diepte
0 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Op afstand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BR130WK9016 BR65 afsluitstuk wandrozet 65x130 mm, staal, verkeerswit
BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 130 mm, verkeerswit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086301 |
| Artikelnummer fabrikant | BR130WK9016 |
| EAN-code | 4012740988926 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR130WK9016 |
| Omschrijving | BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 130 mm, verkeerswit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 0 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Op afstand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,055 KG |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,035 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st