Hager - Flensplaat wandgoot - BR65100W7035
Ons artikelnummer
3086335
Artikelnummer fabrikant
BR65100W7035
Type nummer
BR65100W7035
EAN-code
4012740980081
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
100 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65100W7035 BR65 wandrozet 65x100 mm, staal, lichtgrijs
BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086335 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65100W7035 |
| EAN-code | 4012740980081 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65100W7035 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,083 KG |
| Afmeting verpakking | 0,035 x 0,09 x 0,14 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st