Hager - Flensplaat wandgoot - BR65100W9011
Ons artikelnummer
3086336
Artikelnummer fabrikant
BR65100W9011
Type nummer
BR65100W9011
EAN-code
4012740980111
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
100 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65100W9011 BR65 wandrozet 65x100 mm, staal, zwart
BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086336 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65100W9011 |
| EAN-code | 4012740980111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65100W9011 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 100 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,083 KG |
| Afmeting verpakking | 0,035 x 0,09 x 0,14 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st