Hager - Flensplaat wandgoot - BR65130W9011
Ons artikelnummer
3086367
Artikelnummer fabrikant
BR65130W9011
Type nummer
BR65130W9011
EAN-code
4012740910224
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65130W9011 BR65 wandrozet 65x130 mm, staal, zwart
BR65 wandrozet staal voor goot 68x130 mm, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086367 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65130W9011 |
| EAN-code | 4012740910224 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65130W9011 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x130 mm, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 130 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,092 KG |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,09 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 52,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st