Hager - Flensplaat wandgoot - BR65170W7035
Ons artikelnummer
3086396
Artikelnummer fabrikant
BR65170W7035
Type nummer
BR65170W7035
EAN-code
4012740911139
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65170W7035 BR65 wandrozet 65x170 mm, staal, lichtgrijs
BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086396 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65170W7035 |
| EAN-code | 4012740911139 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65170W7035 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,09 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st