Hager - Flensplaat wandgoot - BR65170W9011
Ons artikelnummer
3086397
Artikelnummer fabrikant
BR65170W9011
Type nummer
BR65170W9011
EAN-code
4012740911245
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65170W9011 BR65 wandrozet 65x170 mm, staal, zwart
BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086397 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65170W9011 |
| EAN-code | 4012740911245 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65170W9011 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 170 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,09 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st