Hager - Flensplaat wandgoot - BR65210DW9011
Ons artikelnummer
3086432
Artikelnummer fabrikant
BR65210DW9011
Type nummer
BR65210DW9011
EAN-code
4012740911641
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
210 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65210DW9011 BR65 wandrozet 65x210 mm, staal, zwart
BR65 wandrozet staal voor goot 68x210 mm, deksel 2x80 mm, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3086432 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65210DW9011 |
| EAN-code | 4012740911641 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65210DW9011 |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x210 mm, deksel 2x80 mm, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Hoogte | 210 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,124 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,09 x 0,25 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 71,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st