Hager - Flensplaat wandgoot - BRS85170WVERZ
Ons artikelnummer
2295586
Artikelnummer fabrikant
BRS85170WVERZ
Type nummer
BRS85170WVERZ
EAN-code
4012740220514
Diepte
83 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS85170WVERZ BRS 85X170, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 85x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295586 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS85170WVERZ |
| EAN-code | 4012740220514 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS85170WVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 85x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 83 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,1 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 32,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st