Hager - Koppelplaat plintgoot - SL200557D4
Ons artikelnummer
2300763
Artikelnummer fabrikant
SL200557D4
Type nummer
SL200557D4
EAN-code
4012740894302
Hoogte
55 mm
Diepte
20 mm
Dichtingslip deksel
Geen
Materiaal
Kunststof
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
SL200557D4 SL20055, KOPPELSTUK, KERSEN
SL, koppelstuk voor goot 55 mm hoog, kersen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2300763 |
| Artikelnummer fabrikant | SL200557D4 |
| EAN-code | 4012740894302 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat plintgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | SL200557D4 |
| Omschrijving | SL, koppelstuk voor goot 55 mm hoog, kersen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Dichtingslip deksel | Geen |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Bruin |
| RAL-nummer | 0 |
| Decor | Kersenboom |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaalkwaliteit | PC/ABS |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,009 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,04 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st