Hager - Montagedoos leidingwegen - GBM5050
Ons artikelnummer
2297789
Artikelnummer fabrikant
GBM5050
Type nummer
GBM5050
EAN-code
4012002246214
Aantal inbouwposities
2
Aantal leidinginvoeringen
2
Lengte
118 mm
Breedte
108 mm
Diepte
45 mm
Productomschrijving
GBM5050 MONTAGEDOOS VOOR KDQ08/KDE04 VOOR 2X 45X45 ELEMENT
Montagedoos voor KDQ08/KDE04 voor 2x 45x45 element
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2297789 |
| Artikelnummer fabrikant | GBM5050 |
| EAN-code | 4012002246214 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedoos leidingwegen |
| Merk | Hager |
| Serie | Electraplan |
| Type nummer | GBM5050 |
| Omschrijving | Montagedoos voor KDQ08/KDE04 voor 2x 45x45 element |
| Land van Oorsprong | GR |
Technisch
| Aantal inbouwposities | 2 |
| Aantal leidinginvoeringen | 2 |
| Lengte | 118 mm |
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Model | Dragervorm |
| Montagewijze installatie-eenheid | Klemmen (snap) |
| Aantal trekontlastingen | 2 |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,956 KG |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,38 x 0,57 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st