Hager - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 9182511
Ons artikelnummer
2294165
Artikelnummer fabrikant
9182511
Type nummer
9182511
EAN-code
4011334053163
Samenstelling
Opbouwrand
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Thermoplast
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
9182511 OPBOUW-AFSTANDSRING INTEGRO CLASSIC BRUI N, MAT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2294165 |
| Artikelnummer fabrikant | 9182511 |
| EAN-code | 4011334053163 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 9182511 |
| Omschrijving | Opbouw-afstandsring, bruin, mat, Mobil R |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwrand |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Bruin |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8017 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 10 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 59.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 59.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,125 KG |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,084 x 0,07 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st