Hager - Overgangsstuk plintgoot - SL20055819011
Ons artikelnummer
2300767
Artikelnummer fabrikant
SL20055819011
Type nummer
SL20055819011
EAN-code
4012740222174
Hoogte plintgoot
55 mm
Diepte plintgoot
20 mm
Hoogte kanaalaansluiting
55 mm
Breedte kanaalaansluiting
20 mm
Kanaalaansluiting
Hoekkanaal
Productomschrijving
SL20055819011 SL20055, AANSLUITSTUK AAN EK40040, ZWART
SL, aansluitstuk voor hoekgoot EK40040 op goot 55 mm hoog, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2300767 |
| Artikelnummer fabrikant | SL20055819011 |
| EAN-code | 4012740222174 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overgangsstuk plintgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | SL20055819011 |
| Omschrijving | SL, aansluitstuk voor hoekgoot EK40040 op goot 55 mm hoog, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte plintgoot | 55 mm |
| Diepte plintgoot | 20 mm |
| Hoogte kanaalaansluiting | 55 mm |
| Breedte kanaalaansluiting | 20 mm |
| Kanaalaansluiting | Hoekkanaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur deksel | Overig |
| RAL-nummer | 9011 |
| Decor | Geen |
| Met tapijtlijst | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK07 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,041 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,075 x 0,13 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st