Hager - Overgangsstuk plintgoot - SL2005581D1
Ons artikelnummer
2300768
Artikelnummer fabrikant
SL2005581D1
Type nummer
SL2005581D1
EAN-code
4012740222211
Hoogte plintgoot
55 mm
Diepte plintgoot
20 mm
Hoogte kanaalaansluiting
55 mm
Breedte kanaalaansluiting
20 mm
Kanaalaansluiting
Hoekkanaal
Productomschrijving
SL2005581D1 SL20055, AANSLUITSTUK AAN EK40040, ALU.
SL, aansluitstuk voor hoekgoot EK40040 op goot 55 mm hoog, alulook
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2300768 |
| Artikelnummer fabrikant | SL2005581D1 |
| EAN-code | 4012740222211 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overgangsstuk plintgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | SL2005581D1 |
| Omschrijving | SL, aansluitstuk voor hoekgoot EK40040 op goot 55 mm hoog, alulook |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte plintgoot | 55 mm |
| Diepte plintgoot | 20 mm |
| Hoogte kanaalaansluiting | 55 mm |
| Breedte kanaalaansluiting | 20 mm |
| Kanaalaansluiting | Hoekkanaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur deksel | Aluminium |
| RAL-nummer | 0 |
| Decor | Geen |
| Met tapijtlijst | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK07 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,041 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,075 x 0,13 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st