Hager - Scheidingsschot wandgoot - M1043
Ons artikelnummer
1141731
Artikelnummer fabrikant
M1043
Type nummer
M1043
EAN-code
4012740100618
Model
1-voudig
Geschikt voor gootdiepte
68 mm
Bevestigingswijze
Inlegbaar
Lengte
2000 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
M1043 SCHEIDSCHOT ENKEL PVC
Scheidingsschot pvc, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1141731 |
| Artikelnummer fabrikant | M1043 |
| EAN-code | 4012740100618 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | M1043 |
| Omschrijving | Scheidingsschot pvc, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | 1-voudig |
| Geschikt voor gootdiepte | 68 mm |
| Bevestigingswijze | Inlegbaar |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Slagvastheid | IK08 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,18 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,50 per 1 st |
Artikel bevat 2 m