Hateha - CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) - VD16
Ons artikelnummer
1054580
Artikelnummer fabrikant
12.112.000
Type nummer
VD16
EAN-code
8715238000433
CEE-contactdoos-16A
Geen
CEE-contactdoos-32A
Geen
CEE-contactdoos-63A
Geen
CEE-contactdoos-125A
Geen
Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F)
3
Productomschrijving
VD16 3V 2P+RA SPATWATERDICHT
Verdeelcontactdozen VD16 16A 230 V, 2P+A , grijs-blauw, met klapdeksel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1054580 |
| Artikelnummer fabrikant | 12.112.000 |
| EAN-code | 8715238000433 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactdoos combinatie (IEC 60309) |
| Merk | Hateha |
| Serie | Industrieel Contactmateriaal |
| Type nummer | VD16 |
| Omschrijving | Verdeelcontactdozen VD16 16A 230 V, 2P+A , grijs-blauw, met klapdeksel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| CEE-contactdoos-16A | Geen |
| CEE-contactdoos-32A | Geen |
| CEE-contactdoos-63A | Geen |
| CEE-contactdoos-125A | Geen |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Breedte | 331 mm |
| Overige inbouwmogelijkheden resp. lege plaatsen | 0 |
| Beveiliging | Geen |
| Aardlekschakelaar | Geen |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Voeding/aansluitmogelijkheid | 1 leiding (aftakleiding) |
| Uitvoering netaansluiting | M20 |
| Kabellengte | 0 m |
| Hantering | Draagbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Militaire uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 68 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 21 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st