HellermannTyton - Krimpeindkap - 1610-1-B5W2 PO-X BK 36
Ons artikelnummer
2462974
Artikelnummer fabrikant
416-10000
Type nummer
1610-1-B5W2 PO-X BK 36
EAN-code
4031026301419
Binnendiameter voor inkrimping
160 mm
Binnendiameter na inkrimping
82 mm
Totale lengte na krimpen
135 mm
Kleur
Zwart
Type
Warmkrimp
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1610-1-B5W2 PO-X BK 36 EINDKAP KRIMPEND MET LIJM 135,0-90,0
beschermen van kabeluiteinden tijdens transport en opslag. isolatiedop voor spanningsvoerende laagspanningsbekabeling (0,6/1kV). spiraalsgewijs aangebrachte lijmlaag voor excellente afdichting. hoge krimpverhouding reduceert het aantal afmetingen. HEK-eindkappen zijn geschikt voor kabels met zowel kunststof als papieren isolatie, al of niet voorzien van afschermmantels.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2462974 |
| Artikelnummer fabrikant | 416-10000 |
| EAN-code | 4031026301419 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpeindkap |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 23 |
| Type nummer | 1610-1-B5W2 PO-X BK 36 |
| Omschrijving | Eindkap krimpend met lijm 135,0-90,0 zak 16 st. |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Binnendiameter voor inkrimping | 160 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 82 mm |
| Totale lengte na krimpen | 135 mm |
| Kleur | Zwart |
| Type | Warmkrimp |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Transparant | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 80 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 16 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,54 x 0,72 x 0,45 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st