HellermannTyton - Krimpslang - HIS-3-24/8 PO-X GNYE 3
Brutoprijs
42,31
HellermannTyton - Krimpslang - HIS-3-24/8 PO-X GNYE 3
Ons artikelnummer
2462456
Artikelnummer fabrikant
308-32407
Type nummer
HIS-3-24/8 PO-X GNYE 3
EAN-code
4031026218991
Model
Dunwandig
Krimpinterval
3:1
Binnendiameter voor inkrimping
25.4 mm
Binnendiameter na inkrimping
8 mm
Nom. diameter in inch
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HIS-3-24/8 PO-X GNYE 3 KRIMPKOUS 3:1 DISPENSERBOX 24/8 GROEN/GEEL
krimpkous zonder lijm in praktische dispenserboxjes. hoge krimpverhouding (3:1). grote verschillen in diameters. slechts 7 maten voor toepassingen tussen 1 en 20 mm, voorraadposities kunnen met 50 % worden gereduceerd. transparate uitvoering is halogeenvrij. HIS-3 wordt gebruikt voor elektrische isolatie in het algemeen in combinatie met een hoge mechanische bescherming.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2462456 |
| Artikelnummer fabrikant | 308-32407 |
| EAN-code | 4031026218991 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 22 |
| Type nummer | HIS-3-24/8 PO-X GNYE 3 |
| Omschrijving | Krimpkous 3:1 dispenserbox 24/8 groen/geel rol 3 M |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 25.4 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 8 mm |
| Nom. diameter in inch | Overig |
| Wanddikte na krimpen | 1 mm |
| Lengte | 3 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C |
| Kleur | Groen/geel |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 3 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,328 kg |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,055 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,31 per 1 st |
Artikel bevat 3 st