HellermannTyton - Merkstift/-krijt - T82S-BK Plastic BK 2
Ons artikelnummer
2463037
Artikelnummer fabrikant
500-50820
Type nummer
T82S-BK Plastic BK 2
EAN-code
4031026251943
Model
Viltstift
Kleur
Zwart
Bestand tegen water
Ja
Lengte
139.7 mm
Productomschrijving
T82S-BK PLASTIC BK 2 MARKEERSTIFT ZWART
ideaal voor het handmatig markeren van RiteOn, HELASIGN en diverse markeringsplaatjes. eveneens geschikt voor identificatiebanden. sneldrogende inkt. extreem UV-bestendig. verpakt per twee stuks, in rood of zwart. De T82 markeerstiften zijn bij uitstek geschikt voor het markeren van een grote verscheidenheid aan materialen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2463037 |
| Artikelnummer fabrikant | 500-50820 |
| EAN-code | 4031026251943 |
| Artikelklasse (ETIM) | Merkstift/-krijt |
| Merk | HellermannTyton |
| Serie | 52 |
| Type nummer | T82S-BK Plastic BK 2 |
| Omschrijving | Markeerstift zwart doos 2 stuks |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Viltstift |
| Kleur | Zwart |
| Bestand tegen water | Ja |
| Lengte | 139.7 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,024 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,03 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st