HK / HAKA - Aansluitsnoer - H03V2V2-F
Ons artikelnummer
1073212
Artikelnummer fabrikant
517600001
Type nummer
H03V2V2-F
EAN-code
8713284001664
Aansluiting 1
Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F)
Aansluiting 2
Adereindhuls
Aantal aders
3
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Lengte
1 m
Productomschrijving
517600001 AANS.SN.3X075 1,0M Z INCLUSIEF HAAKSE RA STEKKER
Aansluitsnoer 90C H03V2V2-F 3G0,75 zwart 1 meter
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1073212 |
| Artikelnummer fabrikant | 517600001 |
| EAN-code | 8713284001664 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | HK / HAKA |
| Serie | Aansluitsnoer 90°C |
| Type nummer | H03V2V2-F |
| Omschrijving | Aans.sn.90C H03V2V2-F 3G0,75 zw 1 m |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aansluiting 1 | Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F) |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Aantal aders | 3 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Lengte | 1 m |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | -15 - 90 °C |
| Nom. spanning | 250 V |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Ja |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 5.6 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Nom. stroom | 6 A |
| Nom. spanning | 300 - 300 V |
| Met aardgeleider | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Schuin (gehoekt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,092 kg |
| Volle verpakking bevat | 250 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st