Hummel - Veerring - 1329160050
Brutoprijs
0,62
Hummel - Veerring - 1329160050
Ons artikelnummer
2151782
Artikelnummer fabrikant
1329160050
Type nummer
1329160050
EAN-code
4033878422366
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Materiaalkwaliteit
RVS 316 (V4A)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Geschikt voor boutmaat (metrisch)
16
Model
Open binnenvertanding
Productomschrijving
Exios tandveerring RVS M16 TANDVEERRING
Tandveerring, metrisch, M 16, RVS 1.4401, geen EMC, Ex-e/-d
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2151782 |
| Artikelnummer fabrikant | 1329160050 |
| EAN-code | 4033878422366 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veerring |
| Merk | Hummel |
| Serie | EXIOS |
| Type nummer | 1329160050 |
| Omschrijving | Exios tandveerring RVS M16 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 16 |
| Model | Open binnenvertanding |
| Dikte | 1.5 mm |
| Binnendiameter | 17 mm |
| Buitendiameter | 26.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 36 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,004 kg |
| Volle verpakking bevat | 40 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,62 per 1 st |
Artikel bevat 1 st