Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1294160150
Ons artikelnummer
1059718
Artikelnummer fabrikant
1294160150
Type nummer
1294160150
EAN-code
4033878417881
Geschikt voor kabeldiameter
5 - 10 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
16
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
HSK-FLEX M16X1.5 Zwart M16X1.5 ZWART 5-10MM
Kabelwartel HSK-K-Flex, metrisch, M 16 x 1,5, klembereik 5 - 10, zwart, polyamide, geen EMC, geen Ex, temp.bereik -40 - 100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1059718 |
| Artikelnummer fabrikant | 1294160150 |
| EAN-code | 4033878417881 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-FLEX |
| Type nummer | 1294160150 |
| Omschrijving | HSK-FLEX M16X1.5 Zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 10 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 20, 21, 22 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 100 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,015 kg |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,022 x 0,078 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 181,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st