Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1313200050
Ons artikelnummer
1004770
Artikelnummer fabrikant
1313200050
Type nummer
1313200050
EAN-code
4033878419687
Geschikt voor kabeldiameter
6 - 12 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
20
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
HSK-W M20X1,5 Grijs M20X1,5 GRIJS 6-12MM
Hoekwartel HSK-W, metrisch, M 20 x 1,5, klembereik 6 - 12, grijs, polyamide, geen EMC, geen Ex, temp.bereik -40 - 100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1004770 |
| Artikelnummer fabrikant | 1313200050 |
| EAN-code | 4033878419687 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-W |
| Type nummer | 1313200050 |
| Omschrijving | HSK-W M20X1,5 Grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 12 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Knie 90 graden |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 71 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,024 x 0,024 x 0,031 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st