Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1313200051
Ons artikelnummer
1079147
Artikelnummer fabrikant
1313200051
Type nummer
1313200051
EAN-code
4033878419694
Geschikt voor kabeldiameter
5 - 9 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
20
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
HSK-W M20X1,5 Grijs M20X1,5 GRIJS 5-9MM
Hoekwartel HSK-W, metrisch, M 20 x 1,5, klembereik 5 - 9, grijs, polyamide, geen EMC, geen Ex, temp.bereik -40 - 100
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1079147 |
| Artikelnummer fabrikant | 1313200051 |
| EAN-code | 4033878419694 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-W |
| Type nummer | 1313200051 |
| Omschrijving | HSK-W M20X1,5 Grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 9 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Knie 90 graden |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,031 kg |
| Afmeting verpakking | 0,024 x 0,024 x 0,031 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st