Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1597250250
Brutoprijs
3,08
Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1597250250
Ons artikelnummer
2152262
Artikelnummer fabrikant
1597250250
Type nummer
1597250250
EAN-code
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
25
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Kunststof
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Productomschrijving
HSK-K-MULTI M25X1,5 Grijs 2x8mm
Kabelwartel HSK-K-MULTI, metrisch, M 25 x 1,5, aantal boringen 2 x 8, grijs, polyamide V0 volgens UL 94, geen EMC, geen Ex, temp.bereik -40 - 100
Dit artikel is beschikbaar zolang de voorraad strekt. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2152262 |
| Artikelnummer fabrikant | 1597250250 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-K-MULTI |
| Type nummer | 1597250250 |
| Omschrijving | HSK-K-MULTI M25X1,5 Grijs 2x8mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 28 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st