ICC - Luidsprekerkabel - 2x0,75
Ons artikelnummer
4287023
Artikelnummer fabrikant
765416
Type nummer
2x0,75
EAN-code
8712251085034
Nom. geleiderdoorsnede
0.75 mm²
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Adercodering
Streep
Aderkleur
Zwart
Mantelmateriaal
Geen
Productomschrijving
765416 LUIDSPREKERKABEL, 2X0,7
Hemmink LSSN 2x0,75mm² zwart
Luidsprekerkabel, 2x0,75mm2, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287023 |
| Artikelnummer fabrikant | 765416 |
| EAN-code | 8712251085034 |
| Artikelklasse (ETIM) | Luidsprekersnoer |
| Merk | ICC |
| Serie | |
| Type nummer | 2x0,75 |
| Omschrijving | Hemmink LSSN 2x0,75mm² zwart |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Streep |
| Aderkleur | Zwart |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Kabelgeometrie | Vlak/plat |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 5000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 173,00 per 100 m |