ICC - Luidsprekerkabel - 2x2,5
Ons artikelnummer
4287029
Artikelnummer fabrikant
765470
Type nummer
2x2,5
EAN-code
8712251085096
Nom. geleiderdoorsnede
2.5 mm²
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Adercodering
Streep
Aderkleur
Grijs
Mantelmateriaal
Geen
Productomschrijving
765470 LUIDSPREKERKABEL, 2X2,5
Hemmink LSSN 2x2,5mm² gs MIN5000m!
Luidsprekerkabel, 2x2,50mm2, grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287029 |
| Artikelnummer fabrikant | 765470 |
| EAN-code | 8712251085096 |
| Artikelklasse (ETIM) | Luidsprekersnoer |
| Merk | ICC |
| Serie | |
| Type nummer | 2x2,5 |
| Omschrijving | Hemmink LSSN 2x2,5mm² gs MIN5000m! |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Streep |
| Aderkleur | Grijs |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Aantal aders | 2 |
| Kabelgeometrie | Vlak/plat |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 5000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 498,00 per 100 m |