Kabelschlepp - 0320.52/37
Ons artikelnummer
3396960
Artikelnummer fabrikant
0320.52/37
Type nummer
0320.52/37
EAN-code
Productomschrijving
0320.52/37 KABELRUPS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3396960 |
| Artikelnummer fabrikant | 0320.52/37 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Kabelschlepp |
| Serie | |
| Type nummer | 0320.52/37 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,84 per 1 m |
Artikel bevat 1 m