Klauke - Adereindhuls - 1708
Ons artikelnummer
1009865
Artikelnummer fabrikant
800072792
Type nummer
1708
EAN-code
4012078069861
Nom. doorsnede
0.75 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Blauw
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
170/8 ADEREINDHULS 0,75 QMM
Adereindhuls blauw 0,75 qmm 1708
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009865 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072792 |
| EAN-code | 4012078069861 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 1708 |
| Omschrijving | Adereindhuls bl ,75 qmm 1708 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0.75 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | 18 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 14 x 27 cm |
| Volle verpakking bevat | 1000 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,64 per 100 st |
Artikel bevat 1 st