Klauke - Adereindhuls - 48225
Ons artikelnummer
1083740
Artikelnummer fabrikant
800072361
Type nummer
48225
EAN-code
4012078070508
Nom. doorsnede
95 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
25 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
482/25 ADEREINDH. GEISOL.95QMM ADEREINDHULS ROOD 95 QMM
Adereindhuls rood 95 qmm 48225
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1083740 |
| Artikelnummer fabrikant | 800072361 |
| EAN-code | 4012078070508 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls geisoleerd |
| Type nummer | 48225 |
| Omschrijving | Adereindhuls rd 95 qmm 48225 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 95 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 25 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 200 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 4 x 15 x 25 cm |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 339,57 per 100 st |
Artikel bevat 1 st