Klauke - Adereindhuls - 7515
Ons artikelnummer
2263885
Artikelnummer fabrikant
800071273
Type nummer
7515
EAN-code
4012078064958
Nom. doorsnede
6 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
15 mm
Geïsoleerd
Nee
Kleur
Zilver
Productomschrijving
7515 ADEREINDHULS ADEREINDHULS ZILV. 6 QMM
Adereindhuls verzilverd 6 qmm 7515
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2263885 |
| Artikelnummer fabrikant | 800071273 |
| EAN-code | 4012078064958 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls ongeisoleerd zilver |
| Type nummer | 7515 |
| Omschrijving | Adereindhuls zilv. 6 qmm 7515 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. doorsnede | 6 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 15 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Verzilverd |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| AWG-maat | 10 |
| Totale lengte | 15 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 10 x 16 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,93 per 100 st |
Artikel bevat 1 st