Klauke - Adereindhuls - 7518V
Ons artikelnummer
1073583
Artikelnummer fabrikant
800070274
Type nummer
7518V
EAN-code
4012078065924
Nom. doorsnede
6 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
18 mm
Geïsoleerd
Nee
Kleur
Zilver
Productomschrijving
75/18VZ ADEREINDH.VERT.6MMX18
Adereindhuls vertind 6 qmm 7518vz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1073583 |
| Artikelnummer fabrikant | 800070274 |
| EAN-code | 4012078065924 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls ongeisoleerd tin |
| Type nummer | 7518V |
| Omschrijving | Adereindhuls tin 6 qmm 7518vz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 6 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 18 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| AWG-maat | 10 |
| Totale lengte | 18 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 10 x 16 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,16 per 100 st |
Artikel bevat 1 st