Klauke - Adereindhuls - 7520
Ons artikelnummer
2263887
Artikelnummer fabrikant
800071275
Type nummer
7520
EAN-code
4012078064972
Nom. doorsnede
6 mm²
Bouwvorm
Standaard
Hulslengte
20 mm
Geïsoleerd
Nee
Kleur
Zilver
Productomschrijving
7520 ADEREINDHULS ADEREINDHULS ZILV. 6 QMM
Adereindhuls verzilverd 6 qmm 7520
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2263887 |
| Artikelnummer fabrikant | 800071275 |
| EAN-code | 4012078064972 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Klauke |
| Serie | Adereindhuls ongeisoleerd zilver |
| Type nummer | 7520 |
| Omschrijving | Adereindhuls zilv. 6 qmm 7520 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. doorsnede | 6 mm² |
| Bouwvorm | Standaard |
| Hulslengte | 20 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Verzilverd |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Met markeringsvaan | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| AWG-maat | 10 |
| Totale lengte | 20 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 2,5 x 13 x 17 cm |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,80 per 100 st |
Artikel bevat 1 st